PostHeaderIcon Átadták az új ovit!!

  2012 június 23.-án egy kis ünnepség keretében átadásra került a felújított csobánkai Borostyán Természetvédő Óvoda! A projekt az Új Széchenyi Terv keretében, európai uniós támogatásból a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség segítségével valósult meg.

   Végre európai színvonalon folytathatják az ovis nevelők és dadusok a munkát, no meg mindenki más is, hiszen teljesen felújították az épületet, annak minden régi berendezésével együtt. Az ünnepségen sok kis fellépő ovis mutatta be ének- és tánctudását. A felnőttek is adtak szines műsort, majd utána sor került az átadó ünnepségre, a nemzeti színű szalag átvágására. Sokan eljöttek és élvezték a műsort és örültek a sikeres megvalósulásnak. Fanyalgók persze voltak, de legalább nem jöttek el. De szokás szerint beszéljenek a képek!

Az íráshoz tartozó képeket ITT (flash), vagy baloldalt a Fotóalbumok, Projektzáró és oviátadó ünnepség menüpontja alatt láthatják (picasa).
Addig is a mai kedvencem:

Nem mondható, hogy a kutya se volt kíváncsi az átadóra!  😮

Ezzel befejeződött ez a honlap, maradjon meg egy dokumentumnak, melyben nyomon követhető a felújítás története. Kellemes böngészést! 😮

 

Hozzászólások lezárva.

Új Széchenyi terv
  • Új Széchenyi Terv
Keresés
Hozzászólások
Kategóriák
Naptár
2012. július
H K S C P S V
« jún    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031